НАША ТУРЕЧЧИНА

Багато дифірамбів ми наспівали цій країні і замовкати не збираємось! Анталія, Кемер, Белек, Сіде, Аланія, Бодрум та Фетхіє - ці регіони вже чекають. Туреччина - це той напрямок наших міжнародних програм, який ми вже розвиваємо протягом шести років, а це означає що наші фахівці обізнані у всіх найдрібніших деталях працевлаштування в туризмі у цій країні. І з впевненістю можемо заявити, що ми є лідером в Україні у своїй справі по напрямку Туреччина, постійно це підтверджумо і готові показати тобі "Нашу Туреччину". Ретельно обираючи партнерів у цій країні, ми показуємо молоді іншу Туреччину та розвіюємо міфи, обирай стажування в партнерах-туроператорах або готельних комплексах і Будь успішний з нами! Нижче можете детальніше ознайомитися з нашими партнерами та пропозиціями.

Illustration
Heading photo

Туристичний оператор

JOIN UP! (SUMMER TOUR)

Туроператор з українським корінням, заснований у 2010 році, компанія на даний час амбітно розвивається на європейських ринках. Join UP!™ та приймаюча компанія Summer Tour - наші стратегічні партнери.

Heading photo

Туристичний оператор

Coral travel (odeon Tours)

Туроператор Odeon Tours, який входить до холдингу Coral Travel Group є одним з лідируючих DMC туроператорів у Туреччині. Європейські ринки Coral Travel, виключно ті, на яких працюють наші кандидати.

Heading photo

Готельні комплекси

5* resort hotels in Turkey

За роки співпраці із десятками готелів у Туреччині, аналізуючи відгуки, ми обираємо лише надійні п'ятизіркові курортні готелі для наших кандидатів на Середземноморському та Егейському узбережжі.