Представники приймаючої сторони туристичного оператора - це представники в аеропорту, трансферні, екскурсійні та готельні гіди. Вони обличчя компанії, адже це перші, хто зустрічає гостей на відпочинку, тому завжди повинні бути усміхненими та позитивними, щоб проявити приємне враження. Вони чарують всіх своєю усмішкою і вже цим роблять кожен день кращим для всіх оточуючих!

Illustration

трансфермен

Хто такий трансфермен? Саме так часто називають трансферного та екскурсійного гіда. Трансфермен - це особа, яка супроводжує туристів у автобусі, до якої туристи звертаються з будь-якого питання, поки вони перебувають у трансфері. Саме від нього залежить якісний супровід та перше враження про країну і компанію вцілому. Завданням трансфермена є створити сприятливий настрій на початку відпочинку і підтримати його після закінчення подорожі.
Про основні обов'язки трансфермена та вимоги до кандидатури читайте нижче.

  • Більше

    ОБОВ'ЯЗКИ ТРАНСФЕРМЕНА:● Основним обов'язком трансферного гіда є проведення трансферу, він буває двох типів: Departure (з готелю до аеропорту) та Arrival (з аеропорту до готелю). ● Обов'язки під час Departure: Збір туристів по готелям згідно трансферного листа. Надавати інформацію про виліт та стандарти реєстрації. Здійснювати висадку туристів у потрібному терміналі та за необхідності проводити до стійки реєстрації.● Обов'язки під час Arrival: Зустріч туристів в аеропорту згідно трансферного листа, надання інформаційних брошур. Дорогою до готелів гід повідомляє важливу інформацію, яка може знадобитися туристам протягом відпочинку. Це інформація про регіон, час в дорозі до готелів, інформаційну зустріч з готельним гідом, також коротко ознайомлює із екскурсійною програмою і місцями які варто відвідати. ● Інформаційний супровід туристів у аеропорту та надання супровідної інформації згідно інструкції, в автобусі у секторі Arrival.●  Перед будь якою програмою перевіряти автобус згідно інструкції на відповідність стандартам компанії, а після закінчення програми перевіряти автобус на наявність забутих речей.● Знати історію, географію, особливості країни, конкретних об'єктів на маршруті прямування автобуса та територіально знати регіон (екскурсійні маршрути та готелі). Володіти інформацією про приймаючу та відправляючу компанії.● У разі виникнення конфліктних ситуацій вміти зорієнтуватися та максимально самостійно вирішити проблему.● Інформувати туристів про правила поведінки в автобусі, не відходити від запланованої програми та маршруту, висвітлювати всі організаційні моменти.● Здійснювати супровід на екскурсійні програми, надавати базову інформацію щодо туру, проводити інструктаж під час трансферу на екскурсію.● Нерідко трансфермен проводить зупинки у торгових центрах, магазинах та супроводжуює туристів на шоп-тури.● У вільний від основної роботи час трансфермен за власним бажанням може допомагати гіду в готелі та навчатися в нього, що дає змогу в майбутньому побудувати кар'єру готельного гіда.
    ВАЖЛИВО! Графік роботи трансфермена є НЕ нормований - це означає, що є денні та нічні зміни відповідно до польотної програми без фіксованої кількості годин.
    ВИМОГИ ДО КАНДИДАТУРИ:● вік від 18 до 25 років;● відсутність пірсингу на видимих ділянках тіла;● освіта в сфері туризму та досвід роботи в туризмі будуть перевагою;● можливість почати працювати з середини квітня (травня) на період 5-7 місяців;● володіння англійською мовою на розмовному рівні;● для гідів на європейські ринки, знання польської/румунської/словацької мов;● комунікабельність, доброзичливість, стресостійкість, пунктуальність, охайність;● висока дисциплінованість та організаційні здібності;● знання ділового етикету, принципів субординації і коректної поведінки;