Illustration

Туроператор Join UP!

Join UP!™ - міжнародний туристичний бренд з українським корінням, заснований у 2010 році, входить до групи UPfamily. Зараз туроператори, які поділяють бренд Join UP!™, працюють у Молдові, Латвії, Литві, Естонії, Казахстані, Румунії, Польщі та Чехії. Розширення бренду продовжується, незабаром туроператор розпочне свою діяльність у Словаччині. Поступово відбувалося розширення до UPFamily, групи компаній із, зокрема, SkyUp Airlines, надійним партнером для чартерних рейсів.

 • Більше

  З 2018 року SkyUp Airlines є важливим і стратегічним партнером туроператора. Також бренд налічує понад 125 туристичних агентств в Україні, які поєднує франчайзингова мережа “Join UP! to travel”. Join UP!™ разом зі своїм стратегічним партнером SkyUp Airlines є офіційними партнерами президентської ініціативи United24.
  За 14 років роботи компанія стала одним з лідерів туристичної індустрії з більш ніж 5 700 000 мандрівниками. За цей час компанія вийшла в лідери туристичного напрямку в Україні. 
  Портфоліо компанії налічує понад 40 туристичних напрямків, які можуть збільшуватися, оскільки всі туроператори, що працюють під брендом Join UP!™, завжди намагаються відкривати незвідані напрямки та змінювати свій підхід до вже відомих.
  До 2023 року наші представники декілька сезонів здійснювали набір гідів та трансферменів для приймаючої компанії туроператора у Туреччині. А зараз туроператор Join UP!™ та приймаюча компанія Summer Tour, в якій проходять стажування наші кандидати на позиціях представника туроператора, є нашими постійними та стратегічними партнерами.

Illustration

Туроператор Summer Tour

Зараз хочемо ближче познайомити вас із приймаючою компанією туроператора в Туреччині – Summer Tour, разом з якою туроператор розвиває підхід Warm Hospitality. Компанія заснована в Туреччині у 2002 році і за цей час прийняла понад 10 мільйонів туристів та вийшла на європейський ринок. З 2010 року входить до списку ТОП-10 турецьких DMC (Destination Management Company). Операційна співпраця туроператора Join UP! із компанією Summer Tour розпочалася з 2023 року.

 • Більше

  Історія нашої співпраці із Summer Tour розпочалася із 2023 року, саме тоді ми здійснили перший набір представників з України для даного туроператора та провели разом наш спільний успішний сезон.
  Вашій увазі кілька фактів про компанію:● Переважно фокусується на прийомі гостей з Європи (75% від загальної кількості). Здебільшого це туристи з Німеччини, Бельгії, Нідерландів та скандинавських країн. З 2023 року це також туристи із європейських напрямків Join UP!™ та України.● Основна компанія називається Major Tourism Group, а Summer Tour входить до її складу. До групи також входять власні готелі в Туреччині та Німеччині.● Готелі в Анталії та Сіде, котрі відносяться до основного холдингу туроператора: Ramada Resort Lara, Wyndham Garden Lara, Arcanus Side Resort, Arcanus Trendline Resort Side.● Має велике портфоліо готелів з особливим акцентом на Сіде – улюбленому курорті німців, та бельгійців. Тому туроператор пропонує своїм туристам сервіс, який так високо цінують європейці.● Працює з командою досвідчених гідів та трансферменів, в тому числі з України, які постійно прокачують свій рівень професіоналізму. Усього в компанії 6 офісів у різних турецьких містах, головний офіс у місті Анталія та близько 200 співробітників.● Команда представників туроператора володіє зрозумілими, в тому числі рідними мовами для туристів із відповідних країн.